Дослідження проводилися довідкової лабораторією вірусології Центру охорони здоров’я України, а також регіональними лабораторіями.
Льві́вська о́бласть — адміністративно-територіальна одиниця на заході України. Є однією з трьох областей історично-культурного регіону Галичина, частиною Карпатського єврорегіону.

Загальна інформація
Адміністративний центр області — місто Львів.

У складі області:

районів в області — 20;
районів у місті Львів — 6;
населених пунктів — 1928, в тому числі:
міського типу — 78, в тому числі:
міст — 44, в тому числі:
міст обласного значення — 9;
міст районного значення — 35;
селищ міського типу — 34;
сільського типу — 1850, в тому числі:
сіл — 1849;
селищ — 1.
У системі місцевого самоврядування:

районних рад — 20;
міських рад — 44;
селищних рад — 34;
сільських рад — 633.

Оновлення данних за станом лікарен, кількістю захворілих, одужуючих у Львівській області проводиться 2 рази на добу.

Міністерство охорони здоров’я закликає до появи перших симптомів респіраторних захворювань у вашого сімейного лікаря. Залишитися вдома! Самоізоляція – найнадійніший спосіб захистити себе від інфекції.
З 29 березня Україна буде працювати над оновленими медичними стандартами для надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19. Зокрема, Міністерство охорони здоров’я України оновило алгоритми амбулаторного лікування пацієнтів з підозрою на COVID-19.

Відповідно до цих алгоритмами пацієнтам з легкими захворюваннями, які не схильні до ризику ускладнень, а також пацієнтам, які одужують і більше не мають потреби в цілодобовому спостереженні лікаря, рекомендується лікуватися амбулаторно, тобто вдома.

У той же час лікарі проводять постійний моніторинг поточного стану пацієнта і його / її контактних осіб по телефону і / або можуть проводити консультації на місці відповідно до правил інфекційного контролю. Медичні працівники за місцем проживання та контактні особи повинні завжди використовувати засоби індивідуального захисту.

Амбулаторне (домашнє) лікування строго заборонено, якщо пацієнт знаходиться в групі ризику розвитку ускладнень або має симптоми, які характеризують помірне і тяжкий перебіг.

Ці симптоми включають: задуха; плутане дихання; збільшення частоти дихання більше фізіологічної норми; кровохаркання; шлунково-кишкові симптоми (нудота, блювота, діарея); зміни в психічному стані (сплутаність свідомості, гальмування).

Слід зазначити, що респіраторні ускладнення із застосуванням COVID-19 зазвичай розвиваються на другому тижні хвороби, тому рекомендується, щоб медичні працівники були особливо активні в спостереженні за пацієнтами протягом цього періоду.